Home Dashboard Directory Help
Search

Problem z otwieraniem solucji w Visual Studio 2013 by Ekzuzy


Status: 

Closed
 as External Help for as External


1
0
Sign in
to vote
Type: Bug
ID: 836605
Opened: 3/19/2014 2:29:48 AM
Access Restriction: Public
0
Workaround(s)
view
0
User(s) can reproduce this bug

Description

Nopotkałem problem z otwieraniem solucji w Visual Studio Express 2013 for Windows Desktop. Przygotowałem dwie solucje - jedną w języku C++ (Win32 Console Application), drugą natomiast w języku C# (Windows Forms Application). Przez pewien czas mogłem normalnie pracować nad dowolną z tych solucji. Jednak po pewny czasie Visual Studio zaczął się zawieszać podczas otwierania którejkolwiek z nich. Wyskakuje informacja o tym, że Visual Studio jest zajęte i niestety po wielu minutach (czekałem z 10 minut) solucja się nie otwiera. Uruchomienie ponownie ani Visual Studio, ani komputera, nie pomaga. Jedynym rozwiązaniem (które znalazłem), jest stworzenie nowej solucji i zastąpienie plików z kodem (bądź plików designera) plikami ze starej solucji. Tak stworzona solucja otwiera się poprawnie przez pewien czas. Niestety po jakimś czasie problem występuje ponownie i solucji znowu nie da się otworzyć.
Details
Sign in to post a comment.
Posted by Microsoft on 3/19/2014 at 8:28 PM
Thank you for submitting feedback on Visual Studio and .NET Framework. At this time, we only provide support in the English language.

- For urgent issues , please contact support directly at http://support.microsoft.com or call 1-800-MICROSOFT for assistance.
Posted by Microsoft on 3/19/2014 at 2:50 AM
Thank you for your feedback, we are currently reviewing the issue you have submitted. If you require immediate assistance with this issue, please contact product support at http://support.microsoft.com/ph/1117.
Sign in to post a workaround.